Caisteczka! Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Polityka cookies

UKS Mosir Jasło - Judo

Dziś jest: środa 03.06.2020

ZAPRASZAMY DO ZAPISÓW

Wigilia w rodzinie judoków

« Aktualności   320   10 grudnia 2019

"Przy wigilijnym stole,

Łamiąc opłatek święty,

Pomnijcie, że dzień ten radosny

W miłości jest poczęty..."

 

Tak też wyglądała tegoroczna wigilia w naszym klubie.

Blisko stu młodych judoków wspólnie z trenerem Michałem Czarneckim podzieliło się opłatkiem, po którym wszyscy razem zasiedli do wigilijnego stołu. Pełna sala judoków , fantastyczny nastrój , przepyszny barszczyk i jeszcze pyszniejsze pierogi :).Łamany opłatek ,szczere życzenia i wspólne kolędowanie. Wieczerzy towarzyszyła wesoła atmosfera, którą podtrzymywały pełne energii dzieciaki.

 

Dzieci i trenera Michała Czarneckiego nie łączą tylko treningi. Coroczne wyjazdy na obozy zimowe i letnie ,mikołajki, Dni Dziecka czy wigilie pozwalają na nawiązanie przyjaźni. Podkreślają, że są jedną wielką rodziną judo.

Spotkania, które pozwalają zintegrować się zostały zapoczątkowane przez Michała Czarneckiego, kiedy został trenerem sekcji judo. Na wszystko jest odpowiedni czas, jak on sam zaznacza: na zabawę, na trening ale i czas na wspólne świętowanie.

Wigilia według trenera pozwala także na rozmowę i wymianę poglądów. Święta to czas, kiedy zawodnicy mogą odpocząć, by już w styczniu przyłożyć się do treningów w nowym sezonie.

Dziękujemy Wam wszystkim za kolejny dobry rok i oby nasza sekcja rozrastała się jeszcze bardziej. Duże podziękowania dla rodziców za pomoc i zaangażowanie w naszej sekcji. Serdeczne podziękowania również dla naszego zawodnika Wojciecha Hulina za oprawę muzyczną oraz naszemu chórkowi za piękne kolędowanie.

 

Na skróty

Znajdź nas na

Facebooku

YouTube

Patroni medialni

JaslonetiTVPmiastojaslo.pl

Sponsorzy:

APS DataSpołemMPMMGM ReklamyHABYSGrubcioMosirMiasto JasłoPIZZERIA AZYLSKAT-POLINNWEBAPS DataSpołemMPMMGM ReklamyHABYSGrubcioMosirMiasto JasłoPIZZERIA AZYLSKAT-POLINNWEB

do góry