Caisteczka! Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Polityka cookies

UKS Mosir Jasło - Judo

Dziś jest: piątek 23.10.2020

ZAPRASZAMY DO ZAPISÓW

Nogrody za osiągnięcia 2019r.

« Aktualności   245   06 lipca 2020

Z wielką przyjemnością chciałem poinformować, że nasi zawodnicy zostali docenieni przez władze Miasta Jasło na czele z Panem Burmistrzem Ryszardem Pabianem. Dziękujemy za nagrody dla naszych zawodnikow, na pewno to wyróżnienie zaowocuje jeszcze większą pracą na treningach i w zdobywaniu medali, które przyjadą do naszego miasta. Gratulacje Alan Nowak, Jakub Piątek, Celina Niedźwiedź, Julia Wojdyła.

Na skróty

Znajdź nas na

Facebooku

YouTube

Patroni medialni

JaslonetiTVPmiastojaslo.pl

Sponsorzy:

APS DataSpołemMPMMGM ReklamyHABYSGrubcioMosirMiasto JasłoPIZZERIA AZYLSKAT-POLINNWEBAPS DataSpołemMPMMGM ReklamyHABYSGrubcioMosirMiasto JasłoPIZZERIA AZYLSKAT-POLINNWEB

do góry