Dziś jest: sobota 27.04.2024

ZAPRASZAMY DO ZAPISÓW

Julia Wojdyła srebrna medalistką

« Aktualności   681   10 marca 2020

Wdniu 22 lutego w Krakowie odbył sie International Judo League, gdzie zgromadziło ponad 600 zawodników. Nasza reprezentacja zaprezentowała sie super jak na początek sezonu startowego:

Najlepiej spisała sie Juia Wojdyła która wywalczyła srebrny, na czwartej pozycji uplasowała sie Celina Niedźwiedź z każdymi zawodami Cela walczy coraz lepiej. Piątą lokate wśród chłopkaów zajął Alan NOWAK, który w walce o brązowy krązęk przgrał walkę przez karę. W turnieju rywlizowali równiez Przemysław Rolak, jego kategoria była najbardziej liczna 38 zawodników, Przemek 2 walki wygrał i 2 przegrał, to super występ, gdyz pierwszy raz tarowałna tak licznych zawodach. Niestety walk eliminacyjnych nie przeszedł Kasper KRZAKIEWICZ, ale myśle że ta porązka go bardziej zmotywuje i nakolejnych zawodach pokaże na co go stać.

Gratulujemy zawodnikom za super walki a Panu Pawłowi Niedźwiedziowi za pomoc w wyjeździe