Caisteczka! Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Polityka cookies

UKS Mosir Jasło - Judo

Dziś jest: środa 29.06.2022

ZAPRASZAMY DO ZAPISÓW

Medale w Bytomiu

« Aktualności   68   12 kwietnia 2022

Judocy UKS MOSIR JASŁO z medalami na International Judo League

W miniony weekend w Bytomiu odbyła się ósma edycja International Judo League. W tych prestiżowych zawodach wzięło udział około dziewięciuset zawodników z Polski i Czech. Wśród nich nie zabrakło judoków z naszego klubu, którzy zakończyli zmagania ze złotym i brązowym medalem, wywalczonym przez Katarzynę Kisiołek i Oskara Wolskiego.

W turnieju wystartowali również: Przemysław Rolak, który uplasował się na 7 miejscu, natomiast niestety walk eliminacyjnych nie przebrnęli Natalia Gustek, Krzysztof Muzyka i Mieszko Czarnecki.

 

To wyjątkowy turniej. Jak twierdzą jego twórcy, to przede wszystkim pomysł na rozwój sportowy zawodników poprzez wspólne, cykliczne treningi w ciągu roku. To sposób na motywowanie ich do ciężkiej pracy i nagradzanie za wysiłek. Takie działanie przyczyni się do podniesienia poziomu sportowego polskiego judo i zwiększy szanse na sukcesy na arenie międzynarodowej.

Wielkie gratulacje dla zawodników za godną postawę zawodnika i duże emocje podczas walk.

Podziękowania dla Urzędu Miasta Jasło oraz MOSiR Jasło za wspieranie naszych zawodników w ich karierze sportowej.

Na skróty

Znajdź nas na

Facebooku

YouTube

Patroni medialni

JaslonetiTVPmiastojaslo.pl

Sponsorzy:

APS DataSpołemMPMMGM ReklamyHABYSGrubcioMosirMiasto JasłoPIZZERIA AZYLSKAT-POLINNWEBAPS DataSpołemMPMMGM ReklamyHABYSGrubcioMosirMiasto JasłoPIZZERIA AZYLSKAT-POLINNWEB

do góry