Dziś jest: sobota 27.04.2024

ZAPRASZAMY DO ZAPISÓW

Mikolajkowy Turniej w Bochni

« Aktualności   247   12 grudnia 2023

Medale Judoków UKS MOSIR JASŁO w Bochni 10 grudnia nasza skromna ekipa wystartowała w Mikołajkowym Turnieju Judo Dzieci i Młodzików w Bochni Na turniej przybyło ponad 500 zawodników z kraju i zagranicy z 36 klubów. Nasz klub reprezentowali: Miłosz PANKIEWICZ, Bartosz PANKIWIECZ, Krzysztof MUZYKA, Oskar WOLSKI . Po bardzo ekscytujących i mocnych walkach wywalczyliśmy 3 medale: Złoty medal wywalczył Miłosz PANKIEWICZ, natomiast brązowe medale po bardzo zaciętych walkach wywalczyli Oskar WOLSKI i Krzysztof MUZYKA, Na czwartym miejscu podium uplasował się Bartosz PANKIEWICZ. Gratulacje dla zawodników za piękne walki oraz duże podziękowanie dla Urzędu Miasta Jasła za wspieranie naszych podopiecznych.