Dziś jest: czwartek 02.05.2024

ZAPRASZAMY DO ZAPISÓW

15 medali w Międzynarodowym Turnieju Judo - KROSNO 2012

« Aktualności   658   19 listopada 2012

W minioną sobotę, nasi zawodnicy rywalizowali na Krośnieńskim tatami, gdzie odbywał się I Międzynarodowy Turniej z Okazji Dnia Niepodległości. Na zawodach zgromadziło się ok 250 zawodników z 20 klubów Polskich oraz z klubów zagranicznych takich jak Rumuni, Ukrainy i Słowacji. Nasi zawodnicy wspaniale  zaprezentowali się, zdobywając 4 PUCHARY w kategoriach wagowych, II miejsce w kl. Generalnej, oraz nasza zawodniczka Marlena Gajecka zdobyła puchar za najlepszą zawodniczkę turnieju w kategorii wiekowej U12. ZŁOTYMI MEDALISTAMI ZOSTALI: - MARLENA GAJECKA - GÓRSKA WIKTORIA - HENDZEL MATEUSZ - KAŹMIERCZYK SZYMON - LEJKOWSKA BEATA - KAŹMIERCZYK ALEKSANDRA - KOSZELNIK FRANCISZEK - KWAŚNY GABRIELA SREBRNE MEDALE WYWALCZYLI: - MOTKOWICZ JULIA - GAJECKA ADRIANA - ŻEBRACKA KAROLINA BRĄZOWY MEDAL OTRZYMALI: - CZEMPAŁA EDYTA - KLOCEK MARTA - ŻYRA KAROL - PIĄTEK PATRYK CZWARTĄ LOKATĘ ZAJĘLI: - KWAŚNY MAJA - PIĄTEK JAKUB PIĄTE MIEJSCE ZAJĘLI: - SUDYKA SZYMON - NOWAK KAMIL - ŻEBRACKI ŁUKASZ - ŻYTNIAK GRZEGORZ GRATULUJEMY WSPANIAŁYCH WYNIKÓW!!!