Dziś jest: poniedziałek 29.04.2024

ZAPRASZAMY DO ZAPISÓW

Drużynowe Mistrzostwa Małopolski.

« Aktualności   578   28 lutego 2013

W dniu 24.02.2013 po raz pierwszy w tym roku zawodnicy klubu UKS MOSIR JASŁO wzięli udział w turnieju. Były to Drużynowe Mistrzostwa MAŁOPOLSKI, oraz I grand PRIX Białej Gwiazdy. Pomimo, że do Krakowa pojechaliśmy w bardzo okrojonym składzie ze względu na choroby to nasi zawodnicy pokazali się z bardzo dobrej strony. W zawodach rywalizowało ponad 200 zawodników z Polski, a nasi zawodnicy wywalczyli bardzo dobre lokaty. Wyniki naszych zawodników: Złoty medal wywalczyła: Gabriela Kwaśny – 36kg Srebrne medale zdobyli: Adriana Gajecka – 40kg Marlena Gajecka – 33kg Brązowe medale wywalczyli: Szymon Sudyka – 47kg Patryk Piątek – 38kg Marlena Źrebiec – 44kg Maja Kwaśny – 34kg Na czwartej lokacie znaleźli się: Edyta Czempała – 29kg Beata Lejkowska – 48kg Na zawodach nie powiodło się Mateuszowi Hendzlowi, który przegrał walke o brązowy krążęk i uplasował się na pozycji V. W Zawodach wystartował również Grzegorz Żytniak, który rozpoczyna swoją karierę na zawodowym tatami, chodź dzielnie stawiał czoło przegrał walki  repasażowe, zajmując miejsce IX. Kolejnym naszym startem, będą Mistrzostwach Województwa Podkarpackiego , które odbędą się w najbliższą sobotę w Krośnie, a 9 marca  będziemy świętować 20-lecie judo w Jaśle na zawodach zorganizowanych przez naszych kolegów z Klubu ASW Jasło. Zapraszamy wszystkich do kibicowania ZDJĘCIA W FOTOGALERII