Dziś jest: poniedziałek 29.04.2024

ZAPRASZAMY DO ZAPISÓW

Mistrzostwo województwa dla naszych zawodniczek.

« Aktualności   667   04 marca 2013

W dniu 02.03.2013 (sobota) w Krośnie rozegrane zostały Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego w kategorii Juniorów młodszych, młodzików oraz dzieci. Bardzo dobrze w tym turnieju zaprezentowali się podopieczni trenera Michała Czarneckiego, którzy wywalczyli  tytuł MISTRZYŃ WOJEWÓDZTWA w klasyfikacji medalowej, natomiast nasi chłopcy uplasowali się na 3 miejscu. W klasyfikacjach indywidualnych tytuł Mistrza Województwa wywalczyli: Mierzwa Kamil Motkowicz Zuzanna Górska Wiktoria Barbara Śliwa Kwaśny Maja Kwaśny Gabriela Sudyka Szymon Koszelnik Franciszek Żebracka Karolina Piątek Patryk Srebrne medale na tym turnieju zdobyli: Florko Dominika Żebracki Łukasz Natomiast na trzecim miejscu na podium stanęli: Piątek Jakub Kucab Mikołaj Lejkowska Beata Hendzel Mateusz Motkowicz Julia Natomiast na czwartym miejscu uplasował się: Żytniak Grzegorz Wszystkim jasielskich judokom gratulujemy udanego startu. Dziękuje również wszystkim osobom, które wspierają nasze działania. PUNKTACJA MEDALOWA