Dziś jest: poniedziałek 29.04.2024

ZAPRASZAMY DO ZAPISÓW

Otwarty Puchar Polski - Suchy Las

« Aktualności   683   29 marca 2013

W dniach 23-24 Marca w Suchym Lesie, odbył się Otwarty Puchar Polski Młodzików/czek, Juniorów/rek oraz Międzynarodowy Turniej Judo. Nasz klub reprezentowała 12 osobowa grupa, która wywalczyła 6 medali. Złotymi medalistami zostali: Gabriela Kwaśny Marlena Gajecka Zuzanna Motkowicz Srebrny medal wywalczyli: Szymon Kaźmierczyk Karol Żyra Brązowy krążek otrzymała: Adriana Gajecka  Ponadto na punktowanym miejscu  została  sklasyfikowana:  Barbara Śliwa zajmując 5 miejsce oraz Marlena Źrebiec, która uplasowała się  na 7 miejscu. W zawodach wystartowali również: Grzegorz Żytniak, Patryk Piątek, Julia Motkowicz, Aleksandra Kaźmierczyk. Ale niestety nie przebrnęli walk eliminacyjnych. Gratulujemy zawodnikom wspaniałych wyników. Teraz szykujemy formę na Mistrzostwa Polski, które odbędą się 20-21 Kwietnia w Bochni. Trzymajcie kciuki za naszych zawodników. Serdeczne Podziękowania dla Pana Jurka Kwaśnego i  Firmy MGM REKLAMY oraz ERA Przewozy Międzynarodowe, za pomoc w organizacji wyjazdu.